jarek wist
Jarek Wist

Premiera teledysku Jarka Wista do hitu „Ciao”.

Klip do piosenki „Ciao” pojawił się na oficjalnym kanale YouTube - 3 czerwca w samo południe.

Singiel promuje pierwszą solową płytę artysty. Album ukaże się pod koniec lata. Jarek Wist jest nie tylko wykonawcą, ale także kompozytorem oraz autorem tekstu do piosenki "Ciao". Artysta zaprosił do współpracy Roberta Amiriana, producenta muzycznego, który odpowiada za sukces albumu Kari Amirian (otrzymała nominację do nagrody Fryderyk 2013 w kategorii Debiut Roku).

Klip jest mocno nasycony stylem retro - pełnym słońca, flar i spranych barw, w ciekawy sposób wskazując, że piosenka Ciao daje pole do rozmaitych interpretacji. Pogodny melodyjny utwór zbudowany na bazie sekcji rytmicznej, której towarzyszą żywe instrumenty: fluegelhorn, saksofon, flet i kwartet smyczkowy (całość w aranżacji Roberta Amiriana), ma szanse stać się przebojem nadchodzącego lata.

Teledysk podkreśla przesłanie utworu – przekonanie, że warto czasem porzucić codzienne sprawy i odjechać w nieznane, w miejsce, gdzie życie płynie wolniej, gdzie możemy spotkać nowe wyzwania i ukochaną osobę.

Na fabułę znaczący wpływ miał sam Jarek, który wsiadł na czerwony, stylizowany skuter, będący symbolem jego włoskich fascynacji. Jeździ nim jednak po polskich ulicach - wnosząc w naszą rzeczywistość radość i dobrą energię, która zmienia życie wielu z nas.

Produkcją zajął się skład odpowiedzialny za teledyski takich artystów jak Sistars, Ania Dąbrowska i Pezet. Robert Amirian trzymający pieczę nad muzyczną stroną, wcześniej tworzył z Anną Marią Jopek, Kasią Kowalską, Mietkiem Szcześniakiem, Kayah, Grażyną Łobaszewską , Natalią Kukulską, Kubą Badachem, Ewą Farną, Stanisławem Soyką, Igorem Przebindowskim, Piotrem Lisieckim.


jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist