jarek wist
jarek wist

PŁYTA TYGODNIA w Radio Poznań, Radio PIK, Radio Fiat, Radio Opole

Magia Włoskiej Muzyki

RADIO POZNAŃ

W jednym z ostatnich wywiadów live przed ogłoszeniem pandemii koronawirusa, Jarek miał zaszczyyt gościć w programie muzycznym Marcina Żyskiego w Radiu Poznań. Rozmowa obejmowała tematykę włoskiej kultury muzycznej, procesu powstawania płyty oraz "słodkiego" Dolce Vita. Prowadzący program nie ukrywał, iż zarówno muzyka włoska lat 50. i 60. jak i epoka swingu, są szalenie bliskie słuchaczom Radia Poznań.

RADIO PIK

Jak za dawnych czasów Dariusz Gros przywitał o poranku Jarka w Polskim Radio PIK. Darku, odmłodniałeś! - powiedział Jarek. Wiesz - to nasza Bydgoska Woda - odpowiedział Darek. :) Rozmowa dotyczyła Dolce VitaM, ale rozmówcy znaleźli trochę czasu na wspomnienia poprzednich płyt i plany na przyszłość.

Radio OPOLE

Telefoniczna rozmowa z Tomaszem Wojtyłko i głeboka nanaliza warstwy muzycznej płyty oraz epoki Dolce VitaM - to było bardzo interesujące i inspirujące spotkanie. :)

Radio FIAT

Jarkowi było bardzo miło dowiedziec się, że Dolce VitaM podoba się rownież Częstochowianom. Artysta miał przyjemność wziąć udział w wywiadzie prowadzonym przez Jacka Jarawkę.


jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist