jarek wist
Jarek Wist

Premiera singla Lubię - maj 2024

17 maja 2024 roku w serwisach streamingowych i stacjach radiowych pojawił się nowy singiel Jarka, zatytułowany Lubię. To żywiołowa i charyzmatyczna piosenka, idealna na letni czas.

Lubię powstało w szczególnych okolicznościach - podczas pobytu w Mediolanie, gdzie Jarek na chwilę utracił kontakt z wirtualnym światem i mógł skupić się wyłącznie na swoim wnętrzu i twórczości. Efektem tego jest piosenka pełna energii i emocji, które teraz możemy rozpoznać - w utworze i w sobie…

,,Lubię się czasem zgubić i nic nie mówić, gdy jest mi źle” - śpiewa Jarek

Dzieląc się z fanami na FB swoimi przemyśleniami mówi: “życie kręci się według własnej osi, a my - trochę tak, jak w Syzyfowych pracach - idziemy i mamy wciąż pod górkę. Często też pragniemy Bóg wie czego, nie potrafiąc dostrzec tego, co już mamy. No właśnie, … jakiś ciągły niedosyt, a do tego cały czas jest w nas jakieś poczucie, że wciąż musimy coś udowadniać i często robimy to źle lub wbrew własnej woli. W sumie to nic nie musimy. Najważniejsze to żyć i mieć przestrzeń do własnych emocji oraz móc to wyrazić, nawet jeśli nie jest się w pełni doskonałym”.

Singiel Lubię jest drugim po Śródlądowaniu utworem nowej płyty, która już wkrótce ujrzy światło dzienne :)

https://open.spotify.com/artist/4KTPcf9KNzs90jOvbOvwYW
jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist