jarek wist
Jarek Wist

2024-01-11 - Łomża

Dolce VitaM w Łomży

Zawadzka 1, 18-400 Łomża

Jarek Wist wraz z Orkiestrą Filharmonii Kameralnej zapraszają na koncert włoskich przebojów lat ’50 i ’60 – Dolce VitaM!

11 stycznia wraz z Jarkiem zapraszamy do Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Jarek zabierze nas w podróż do świata emocji, współodczuwania, do zrozumienia otaczającego świata, a co najważniejsze – samego siebie. Koncert, który proponujemy to wyśmienita okazja do przedstawienia publiczności popularnych przebojów muzyki włoskiej zarówno z czasów Dolce Vita, tj. Volare, Ciao, ciao bambina, Quando, quando, Tu vuò fà ll’americano, czy energiczne Se bruciasse la città w nowoczesnych, zaskakujących aranżacjach.

Jarek zaraża słuchaczy miłością do Włoch i włoskiej muzyki każdym brzmieniem, wprowadza słuchaczy do kultury włoskiej. Przybliża twórczość najwybitniejszych artystów tamtych czasów, tj. Domenico Modugno, Luigi Tenco, Don Backy, a robi to w wielkim stylu i na najwyższym poziomie zarówno muzycznym, jak i emocjonalnym. Powiew świeżości, który Artysta przemyca w swojej interpretacji tych wybitnych hitów pozwala usłyszeć je na nowo. Gwarantujemy, że te nieoczywiste brzmienia mile zaskoczą nawet największych znawców i miłośników przebojów ówczesnych lat.

Utwory wspomagane przez pięknie brzmiącą orkiestrę przywołują niezapomniany klimat filmów Felliniego.


jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist