jarek wist
Jarek Wist

2025-03-08 - Gorzów Wielkopolski

Dolce VitaM w Gorzowie!

Filharmonia Gorzowska

8 marca w Dzień Kobiet mamy dla Państwa niespodziankę! Jarek wraz z Orkiestrą Filhramnii Gorzowskiej zaprasza na koncert włoskich przebojów lat ’50 i ’60 – Dolce VitaM!

Koncert, który proponujemy to wyśmienita okazja do przedstawienia publiczności popularnych przebojów muzyki włoskiej zarówno z czasów Dolce Vita, tj. Volare, Ciao, ciao bambina, Quando, quando, Tu vuò fà ll’americano, czy energiczne Se bruciasse la città w nowoczesnych, zaskakujących aranżacjach.

Jarek zaraża słuchaczy miłością do Włoch i włoskiej muzyki każdym brzmieniem, wprowadza słuchaczy do kultury włoskiej. Przybliża twórczość najwybitniejszych artystów tamtych czasów, tj. Domenico Modugno, Luigi Tenco, Don Backy, a robi to w wielkim stylu i na najwyższym poziomie zarówno muzycznym, jak i emocjonalnym. Powiew świeżości, który Artysta przemyca w swojej interpretacji tych wybitnych hitów pozwala usłyszeć je na nowo. Gwarantujemy, że te nieoczywiste brzmienia mile zaskoczą nawet największych znawców i miłośników przebojów ówczesnych lat.

Bilety już wkrótce w sprzedaży!


jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist