Jarek Wist

Kwartet Smyczkowy

Barbara Piotrowska - wiolonczela


Lucjan Szaliński Bałwas - skrzypce - jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest wielokrotnym laureatem przesłuchań i konkursów wykonawczych m.in. finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków, a także zdobywcą pierwszych nagród na IV Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym w Poznaniu oraz na XXII i XXIII Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze. Na stałe związany z Radomską Orkiestrą Kameralną.


Anna Ceglińska -skrzypce - z wyróżnieniem ukończyła łódzką Akademię Muzyczną. Była półfinalistką i finalistką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursków skrzypcowych oraz kameralnych. Doskonaliła naukę gry na kursach mistrzowskich, uczestniczyła również w wielu orkiestrowych konkursach międzynarodowych. Prowadzi aktywną działalność koncertową jako solistka i kameralistka.


Dobrosława Siudmak - skrzypce - absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, laureatka i finalistka wielu konkursów krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuje w Orkiestrze Filharmonii Narodowej w Warszawie, jest również członkinią Opus Quartet.

powrót »