jarek wist
jarek wist

Jarek Wist spotkał się z Prezydentem!

Wokalista miał przyjemność gościć u prezydenta Inowrocławia - Ryszarda Brejzy.

Inowrocławianin Jarek Wist odwiedził 4 marca u Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy i podarował włodarzowi swoją najnowszą płytę „Jest Zapisane".

Jarek Wist to miłośnik Włoch i wszystkiego co włoskie - w tym głównie smaków i barw, barw muzyki. Nic więc dziwnego, że jego najnowsza płyta jest świadectwem takich właśnie inspiracji. Zachowana w dźwięcznej włoskiej estetyce, podbije i ogrzeje serca wszystkich słuchaczy. „Jest zapisane" przenosi nas w romantyczny klimat retro lat 50. i 60. Wokalowi Jarka towarzyszą melodie zbudowane na bazie sekcji rytmicznej, składającej się z żywych instrumentów, tworzących zarówno niepowtarzalne nastrojowe ballady, jak i dynamiczne piosenki, przy których nie sposób stać w miejscu, czego najlepszym dowodem jest singiel „Nieważne co powiesz".
"Gratuluję kolejnego sukcesu, jakim jest ta właśnie wyjątkowa płyta, kolejna w Pana imponującym dorobku artystycznym. Jest Pan uzdolnionym, pełnym energii i pomysłów wokalistą. Życzę z całego serca dalszych powodów do dumy dla Pana i Pana najbliższych. Inowrocławianie są z Pana sukcesów dumni. W pozytywny sposób promuje Pan nasze miasto. I za to serdecznie dziękuję. Wierzę, że w ślad za tą płytą pójdą kolejne nagrania, koncerty i uznania ze strony miłośników muzyki" - powiedział Prezydent Ryszard Brejza. Jarkowi towarzyszyła podczas jego dzisiejszego spotkania u Prezydenta manager Ewa Bem-Wiśniewska.


jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist