jarek wist

Jest zapisane

To magiczna płyta, dzięki której retro-pop powraca na scenę muzyczną z całą mocą.

jarek wist

Wydawca: Verità Nostra
Rok wydania: 2014

Jarek Wist to miłośnik Włoch i wszystkiego co włoskie - w tym głównie smaków i barw, barw muzyki. Nic więc dziwnego, że jego najnowsza płyta jest świadectwem takich właśnie inspiracji. Zachowana w dźwięcznej włoskiej estetyce, podbije i ogrzeje serca wszystkich słuchaczy. Jest zapisane przenosi nas w romantyczny klimat retro lat 50. i 60. Wokalowi Jarka towarzyszą melodie zbudowane na bazie sekcji rytmicznej, składającej się z żywych instrumentów, tworzących zarówno niepowtarzalne nastrojowe ballady, jak i dynamiczne piosenki, przy których nie sposób stać w miejscu, czego najlepszym dowodem jest singiel Nieważne co powiesz. Ten żywiołowy utwór wprost porywa energicznym rytmem tanga. Dynamiczny dźwięk perkusji w połączeniu z zaczepną przygrywką akordeonu i prowokacyjnym tekstem buduje zmysłowy obraz, zachęcając do tańca.

Płyta Jest Zapisane powstała we współpracy z najbardziej uznanymi polskimi muzykami, w tym z Robertem Amirianem – producentem muzycznym, odpowiedzialnym za albumy takich artystów jak Kari Amirian, czy Fismoll. Krążek ukazał się na polskim rynku 6 lutego, rozgrzewając trwający w najlepsze karnawał. Już pierwsze tygodnie sprzedaży zwiastowały pewny teraz sukces, który zapewniają świetnie rozgrywające się single: Nieważne co powiesz i Jest zapisane.

Płyta jest dostępna w sprzedaży w salonach muzycznych na terenie całej Polski, oraz za pośrednictwem strony WWW Agencji Artystycznej Verita Nostra, pod linkiem: http://veritanostra.pl/jest-zapisane.php

jarek wist
jarek wist
jarek wist
jarek wist